Středisko uspořádalo mezioddílovou hru – Vysílačka

V pátek 29. března se v našem středisku uskutečnila mezioddílová hra jménem Vysílačka. Byla to dobrodružná hra se vším všudy. Kapka napětí, energie, přemýšlení, taktiky, dovednosti, obratnosti…

Všichni, kteří z oddílů přišli, byli rozděleni do týmů, které následně po startu hry pátraly po informacích, a také informace získavaly k tomu, aby mohli postoupit o krok dopředu.

Start hry proběhl na Mariánském náměstí odkud pak účastníci vybíhali shánět informace a indicie, které byly roztroušeny v několika ulicích.

Součástí hry byla i jízda na loďce. Někteří členové týmů si tedy zapádlovali na řece Moravě. Před samotnou herní jízdou probíhal trénink za pomocí zkušených vodních skautů z oddílu Kormorán.

Hra i s vyhodnocením trvala téměř dvě hodiny. Ukončení proběhlo u železničního mostu. Účast byla poměrně hojná. Organizátoři hry pogratulovali každému týmu, respektive jeho zástupci, a poděkovali za snahu. Každý si domů odnesl malou kartičku na památku, kterou si může nalepit do svého deníku. Pro zájem a nadšení by se  měla konat středisková hra i další rok.  Těšíme se.

Fotky ze střediskové hry najdete ve střediskové fotogalerii anebo rovnou vstupte na:  ZDE